Parafia na Wrzecionie Strona internetowa rzymskokatolickiej parafii Niepokalanego Poczęcia NMP na Wrzecionie ul. Przy Agorze 9, 01-960 Warszawa

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP. Ul Przy Agorze 9, 01-960 Warszawa. Tel 22 865 23 40. 67 8009 1033 0012 9860 2003 0001. Msze Święte i nabożeństwa. W dniu 31 marca 2018. Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia wielkanocne. Niech Zmartwychwstały Pan przynosi do Waszych domów radość i pokój. Twój 1 wspiera ubogich z naszego osiedla! W dniu 1 stycznia 2018. Szkoła dla Rodziców i Wychowawców Błogosławiąca komunikacja od 9 kwietnia. W dniu 9 kwietnia 2018. Warsztaty muzyczne .

OVERVIEW

This web site parafia-wrzeciono.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views).

PARAFIA-WRZECIONO.PL RANKINGS

This web site parafia-wrzeciono.pl has seen alternating amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for parafia-wrzeciono.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-wrzeciono.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-wrzeciono.pl

WHAT DOES PARAFIA-WRZECIONO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-wrzeciono.pl Mobile Screenshot of parafia-wrzeciono.pl Tablet Screenshot of parafia-wrzeciono.pl

PARAFIA-WRZECIONO.PL HOST

Our parsers observed that a single root page on parafia-wrzeciono.pl took two thousand three hundred and forty-four milliseconds to stream. Our parsers could not discover a SSL certificate, so in conclusion I consider parafia-wrzeciono.pl not secure.
176.31.105.114

I found that this website is utilizing the Apache os.

PAGE TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This web site parafia-wrzeciono.pl states the following, "Ul Przy Agorze 9, 01-960 Warszawa." We saw that the webpage also stated " Tel 22 865 23 40." It also said " 67 8009 1033 0012 9860 2003 0001. W dniu 31 marca 2018. Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia wielkanocne. Niech Zmartwychwstały Pan przynosi do Waszych domów radość i pokój. Twój 1 wspiera ubogich z naszego osiedla! W dniu 1 stycznia 2018. Szkoła dla Rodziców i Wychowawców Błogosławiąca komunikacja od 9 kwietnia. W dniu 9 kwietnia 2018."

VIEW SIMILAR DOMAINS

Strona główna - Parafia Ząbki

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień. Projekt i realizacja w Góre. W dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. W pierwsze piątki miesiąca Msze Święte o godz. Funkcja mowy jest ograniczona do 200 znaków.

Parafia rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny wZagórzu

Serdecznie witamy na stronie internetowej parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Zagórzu. Znajdą tu Państwo zarówno informacje o historii parafii, kościoła i łaskami słynącego wizerunku Matki Bożej Zagórskiej, jak też najważniejsze sprawy dotyczące codziennego dnia naszej wspólnoty parafialnej, które zamieszczane będą w dziale Aktualności. Od 2007 roku świątynia nasza nosi zaszczytne miano Sanktuarium Matki Nowego Życia. Do Zagórza, pięknie położonego nad Osławą, .

Strona główna

Święta Rodzina - Wspólnota Przymierza. III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 15. Czy czytasz coś o naszej chlubnej historii. Dziś witamy w Relikwiach św. Dziś - XIII Marsz Świętości Życia. W ten wtorek Grupa Odnowy.

Serwis Parafii pw. Narodzenia NMP w Zielonej Górze parafia-zawada.pl - Strona główna

Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze. Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze. Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze. Ul Zawada - Kożuchowska 1. W środy po mszy świętej. Róża III Matki Bożej Pocieszenia.

Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Pruszkowie-Żbikowie

Piątek II tygodnia Okresu Wielkanocnego. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. I zgromadzą się przed Nim w.